DSC1001BI2-013.0810T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI2-013.0810T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001BI2-013.0810T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 13.0810MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001BI2-013.0810T.pdf
  • Pranešimas
DSC1001BI2-013.0810T specifikacijos
Dalies numeris DSC1001BI2-013.0810T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 13.0810MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4075 pcs Duomenų lapas DSC1001BI2-013.0810T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.7 V ~ 3.6 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 13.081MHz
Išsamus aprašymas 13.081MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.3mA