DSC1001BI2-012.2888
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI2-012.2888 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001BI2-012.2888
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 12.2888MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001BI2-012.2888.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
DSC1001BI2-012.2888 specifikacijos
Dalies numeris DSC1001BI2-012.2888 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 12.2888MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64983 pcs Duomenų lapas DSC1001BI2-012.2888.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 12.2888MHz Išsamus aprašymas 12.2888MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.3mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1001BI2-010.0000
DSC1001BI2-010.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSC MEMS 10.0000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 69826 pcs
parsisiųsti: DSC1001BI2-010.0000.pdf
RFQ
DSC1001BI2-012.2880T
DSC1001BI2-012.2880T
apibūdinimas: OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 4899 pcs
parsisiųsti: DSC1001BI2-012.2880T.pdf
RFQ
DSC1001BI2-012.2888T
DSC1001BI2-012.2888T
apibūdinimas: OSC MEMS 12.2888MHZ LVCMOS SMD