DSC1001AE1-066.6660
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AE1-066.6660 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001AE1-066.6660
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001AE1-066.6660.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
900 pcs
  • Pranešimas
DSC1001AE1-066.6660 specifikacijos
Dalies numeris DSC1001AE1-066.6660 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92649 pcs Duomenų lapas DSC1001AE1-066.6660.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 66.666MHz Išsamus aprašymas 66.666MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Dabartinis - tiekimas (maks.) 7.2mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA
Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1001AE1-098.0000
DSC1001AE1-098.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: MEMS OSCILLATOR
Sandelyje: 4273 pcs
parsisiųsti: DSC1001AE1-098.0000.pdf
RFQ
DSC1001AE1-066.6660T
DSC1001AE1-066.6660T
apibūdinimas: OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD