DSC1001AE1-054.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AE1-054.0000T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001AE1-054.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001AE1-054.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC1001AE1-054.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC1001AE1-054.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC MEMS 54.000MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5005 pcs Duomenų lapas DSC1001AE1-054.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 54MHz
Išsamus aprašymas 54MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Dabartinis - tiekimas (maks.) 7.2mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA Bazinis rezonatorius MEMS
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSC1001AE1-098.0000
DSC1001AE1-098.0000
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: MEMS OSCILLATOR
Sandelyje: 4273 pcs
parsisiųsti: DSC1001AE1-098.0000.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSC MEMS 50.0000MHZ CMOS SMD
Sandelyje: 4280 pcs
parsisiųsti: DSC1001AE1-050.0000.pdf
RFQ
apibūdinimas: OSC MEMS 54.0000MHZ CMOS SMD