DSC1001AE1-002.4400
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AE1-002.4400 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001AE1-002.4400
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSCILLATOR MEMS 2.44MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: DSC1001AE1-002.4400.pdf
  • Pranešimas
DSC1001AE1-002.4400 specifikacijos
Dalies numeris DSC1001AE1-002.4400 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSCILLATOR MEMS 2.44MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6041 pcs Duomenų lapas DSC1001AE1-002.4400.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 2.44MHz
Išsamus aprašymas 2.44MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.3mA