DSC1001AE1-001.4850
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001AE1-001.4850 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC1001AE1-001.4850
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVCM
Duomenų lapai: DSC1001AE1-001.4850.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DSC1001AE1-001.4850 specifikacijos
Dalies numeris DSC1001AE1-001.4850 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 62273 pcs Duomenų lapas DSC1001AE1-001.4850.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.3 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija DSC1001
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Exposed Pad Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Standby (Power Down) Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 1.485MHz Išsamus aprašymas 1.485MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Dabartinis - tiekimas (maks.) 6.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -