ATTINY85V-10PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY85V-10PU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP
Duomenų lapai: 1.ATTINY85V-10PU.pdf2.ATTINY85V-10PU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATTINY85V-10PU specifikacijos
Dalies numeris ATTINY85V-10PU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 80510 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY85V-10PU.pdf2.ATTINY85V-10PU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP
Greitis 10MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai ATTINY85V10PU Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 6
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-PDIP Duomenų keitikliai A/D 4x10b