ATTINY85-20SUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY85-20SUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY85-20SUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Duomenų lapai: 1.ATTINY85-20SUR.pdf2.ATTINY85-20SUR.pdf
  • Pranešimas
ATTINY85-20SUR specifikacijos
Dalies numeris ATTINY85-20SUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 97265 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY85-20SUR.pdf2.ATTINY85-20SUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Greitis 20MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Kiti vardai ATTINY85-20SUR-ND
ATTINY85-20SURTR
ATTINY8520SUR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 6
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-SOIC Duomenų keitikliai A/D 4x10b