ATTINY84-20SSUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY84-20SSUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 14SOIC
Duomenų lapai: 1.ATTINY84-20SSUR.pdf2.ATTINY84-20SSUR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATTINY84-20SSUR specifikacijos
Dalies numeris ATTINY84-20SSUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 50906 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY84-20SSUR.pdf2.ATTINY84-20SSUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC
Greitis 20MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai ATTINY84-20SSURCT Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 12
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH 14-SOIC Duomenų keitikliai A/D 8x10b