ATTINY84-20MUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY84-20MUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATTINY84-20MUR specifikacijos
Dalies numeris ATTINY84-20MUR Gamintojas Microchip Technology
Galimas kiekis 62731 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) FLASH Serija AVR® ATtiny
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 20MHz Reikalauja Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, Temp Sensor, WDT
Programos atminties tipas 8KB (4K x 16) Programos atminties dydis USI
Kiti vardai 1611-ATTINY84-20MURDKR Osciliatoriaus tipas A/D 8x10b
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Operacinė sistema AVR
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo kodas ATTINY84-20MUR Išplėstas aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH
apibūdinimas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN Duomenys SRAM baitais 512 x 8
Duomenų keitikliai 2.7 V ~ 5.5 V Pagrindinis dydis 512 x 8