ATTINY261V-10SUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY261V-10SUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
Duomenų lapai: 1.ATTINY261V-10SUR.pdf2.ATTINY261V-10SUR.pdf
  • Pranešimas
ATTINY261V-10SUR specifikacijos
Dalies numeris ATTINY261V-10SUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4577 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY261V-10SUR.pdf2.ATTINY261V-10SUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Greitis 10MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai ATTINY261V-10SURCT Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 16
EEPROM dydis 128 x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH 20-SOIC