ATTINY261V-10MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY261V-10MUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY261V-10MUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 32VQFN
Duomenų lapai: 1.ATTINY261V-10MUR.pdf2.ATTINY261V-10MUR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATTINY261V-10MUR specifikacijos
Dalies numeris ATTINY261V-10MUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 33240 pcs Duomenų lapas 1.ATTINY261V-10MUR.pdf2.ATTINY261V-10MUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-VQFN (5x5)
Greitis 10MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 32-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai ATTINY261V-10MURCT Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 16
EEPROM dydis 128 x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)