ATSAMR21G18A-MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATSAMR21G18A-MF
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN
Duomenų lapai: 1.ATSAMR21G18A-MF.pdf2.ATSAMR21G18A-MF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
416 pcs
  • Pranešimas
ATSAMR21G18A-MF specifikacijos
Dalies numeris ATSAMR21G18A-MF Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18544 pcs Duomenų lapas 1.ATSAMR21G18A-MF.pdf2.ATSAMR21G18A-MF.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.6 V Įveskite TxRx + MCU
Serija SMART™ SAM R21 Nuoseklios sąsajos I²C, SPI, UART, USART, USB
Jautrumas -99dBm RF Šeima / standartas General ISM < 1GHz
Protokolas - Maitinimas - išvestis 4dBm
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 48-VFQFN Exposed Pad
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Moduliavimas O-QPSK Atminties dydis 256kB Flash, 32kB SRAM
GPIO 28 Dažnumas 2.4GHz
Išsamus aprašymas IC RF TxRx + MCU General ISM Duomenų perdavimo sparta (maks.) 250kbps
Dabartinis - perduodantis 7.2mA ~ 13.8mA Dabartinis - gavimas 11.3mA ~ 11.8mA