ATSAMR21G18-MR210UAT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATSAMR21G18-MR210UAT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATSAMR21G18-MR210UAT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas 42 PIN SAMR21 2.4GHZ 15.4 MODULE
Duomenų lapai: ATSAMR21G18-MR210UAT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
ATSAMR21G18-MR210UAT specifikacijos
Dalies numeris ATSAMR21G18-MR210UAT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas 42 PIN SAMR21 2.4GHZ 15.4 MODULE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7664 pcs Duomenų lapas ATSAMR21G18-MR210UAT.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 3.6 V Panaudotas IC / dalis -
Serija - Nuoseklios sąsajos I²C, SPI, UART
Jautrumas -98dBm RF Šeima / standartas 802.15.4
Protokolas Zigbee® Maitinimas - išvestis 3.5dBm
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai ATSAMR21G18-MR210UATCT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Moduliavimas - Atminties dydis 4MB Flash
Dažnumas 2.4GHz Duomenų perdavimo sparta -
Dabartinis - perduodantis 10mA Dabartinis - gavimas 10mA