ATMEGA88PV-10MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA88PV-10MU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA88PV-10MU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32VQFN
Duomenų lapai: 1.ATMEGA88PV-10MU.pdf2.ATMEGA88PV-10MU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
490 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA88PV-10MU specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA88PV-10MU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 42602 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA88PV-10MU.pdf2.ATMEGA88PV-10MU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-VQFN (5x5)
Greitis 10MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 32-VFQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 23 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis 512 x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)