ATMEGA88PV-10AUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA88PV-10AUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA88PV-10AUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA88PV-10AUR Gamintojas Microchip Technology
Galimas kiekis 45550 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) FLASH Serija AVR® ATmega
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 10MHz Reikalauja Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Programos atminties tipas 8KB (4K x 16) Programos atminties dydis I²C, SPI, UART/USART
Kiti vardai 1611-ATMEGA88PV-10AURDKR Osciliatoriaus tipas A/D 8x10b
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Operacinė sistema AVR
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo kodas ATMEGA88PV-10AUR Išplėstas aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH
apibūdinimas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP Duomenys SRAM baitais 512 x 8
Duomenų keitikliai 1.8 V ~ 5.5 V Pagrindinis dydis 1K x 8