ATMEGA8535-16AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA8535-16AU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA8535-16AU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
Duomenų lapai: 1.ATMEGA8535-16AU.pdf2.ATMEGA8535-16AU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA8535-16AU specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA8535-16AU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 39568 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA8535-16AU.pdf2.ATMEGA8535-16AU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-TQFP (10x10)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-TQFP
Kiti vardai ATMEGA853516AU Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 32
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 8x10b