ATMEGA8535-16AC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA8535-16AC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA8535-16AC
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
Duomenų lapai: 1.ATMEGA8535-16AC.pdf2.ATMEGA8535-16AC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ATMEGA8535-16AC specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA8535-16AC Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4786 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA8535-16AC.pdf2.ATMEGA8535-16AC.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-TQFP (10x10)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-TQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 32 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 8x10b