ATMEGA3290PV-10AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA3290PV-10AUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA3290PV-10AUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP
Duomenų lapai: ATMEGA3290PV-10AUR.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA3290PV-10AUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA3290PV-10AUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 21959 pcs Duomenų lapas ATMEGA3290PV-10AUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Greitis 10MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 100-TQFP
Kiti vardai ATMEGA3290PV-10AUR-ND
ATMEGA3290PV-10AURTR
ATMEGA3290PV10AUR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 69
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 32KB (16K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14) Duomenų keitikliai A/D 8x10b