ATMEGA3290P-20AUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
ATMEGA3290P-20AUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA3290P-20AUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP
Duomenų lapai: ATMEGA3290P-20AUR.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA3290P-20AUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA3290P-20AUR Gamintojas Microchip Technology
Galimas kiekis 17243 pcs Duomenų lapas ATMEGA3290P-20AUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) FLASH Įtampa - suskirstymas 100-TQFP (14x14)
Serija AVR® ATmega RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 20MHz Reikalauja Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
Programos atminties tipas 32KB (16K x 16) Programos atminties dydis SPI, UART/USART, USI
Polarizacija 100-TQFP Kiti vardai ATMEGA3290P-20AUR-ND
ATMEGA3290P-20AURTR
ATMEGA3290P20AUR
Osciliatoriaus tipas A/D 8x10b Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Operacinė sistema AVR Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas ATMEGA3290P-20AUR
Išplėstas aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (16K x 16) FLASH 100-TQFP (14x14) apibūdinimas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP
Duomenys SRAM baitais 1K x 8 Duomenų keitikliai 2.7 V ~ 5.5 V