ATMEGA325PV-10MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA325PV-10MUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA325PV-10MUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Duomenų lapai: 1.ATMEGA325PV-10MUR.pdf2.ATMEGA325PV-10MUR.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA325PV-10MUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA325PV-10MUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 23769 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA325PV-10MUR.pdf2.ATMEGA325PV-10MUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-QFN (9x9)
Greitis 10MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 64-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai ATMEGA325PV-10MUR-ND
ATMEGA325PV-10MURTR
ATMEGA325PV10MUR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 54
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Duomenų keitikliai A/D 8x10b