ATMEGA325PV-10AUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA325PV-10AUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA325PV-10AUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA325PV-10AUR Gamintojas Microchip Technology
Galimas kiekis 26600 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) FLASH Įtampa - suskirstymas 64-TQFP (14x14)
Serija AVR® ATmega RoHS statusas Digi-Reel®
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 10MHz Reikalauja Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Programos atminties tipas 32KB (16K x 16) Programos atminties dydis SPI, UART/USART, USI
Polarizacija 64-TQFP Kiti vardai 1611-ATMEGA325PV-10AURDKR
Osciliatoriaus tipas A/D 8x10b Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Operacinė sistema AVR Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas ATMEGA325PV-10AUR
Išplėstas aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) apibūdinimas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Duomenys SRAM baitais 1K x 8 Duomenų keitikliai 1.8 V ~ 5.5 V