ATMEGA165P-16MUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA165P-16MUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64QFN
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA165P-16MUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA165P-16MUR Gamintojas Microchip Technology
Galimas kiekis 32423 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) FLASH Įtampa - suskirstymas 64-QFN (9x9)
Serija AVR® ATmega RoHS statusas Digi-Reel®
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 16MHz Reikalauja Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Programos atminties tipas 16KB (8K x 16) Programos atminties dydis SPI, UART/USART, USI
Polarizacija 64-VFQFN Exposed Pad Kiti vardai 1611-ATMEGA165P-16MURDKR
Osciliatoriaus tipas A/D 8x10b Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Operacinė sistema AVR Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Gamintojo kodas ATMEGA165P-16MUR
Išplėstas aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) apibūdinimas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64QFN
Duomenys SRAM baitais 512 x 8 Duomenų keitikliai 2.7 V ~ 5.5 V