ATMEGA165P-16AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA165P-16AUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA165P-16AUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Duomenų lapai: 1.ATMEGA165P-16AUR.pdf2.ATMEGA165P-16AUR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATMEGA165P-16AUR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA165P-16AUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 27321 pcs Duomenų lapas 1.ATMEGA165P-16AUR.pdf2.ATMEGA165P-16AUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Greitis 16MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 64-TQFP
Kiti vardai ATMEGA165P-16AURDKR Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 54
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 512 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Duomenų keitikliai A/D 8x10b