AT94K10AL-25DQC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT94K10AL-25DQC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT94K10AL-25DQC
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 208QFP
Duomenų lapai: AT94K10AL-25DQC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT94K10AL-25DQC specifikacijos
Dalies numeris AT94K10AL-25DQC Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 208QFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5220 pcs Duomenų lapas AT94K10AL-25DQC.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 208-PQFP (28x28)
Greitis 25MHz Serija FPSLIC®
Programos SRAM baitai 20K-32K Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 208-BFQFP Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C