AT94K10AL-25AQC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT94K10AL-25AQC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT94K10AL-25AQC
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 100TQFP
Duomenų lapai: AT94K10AL-25AQC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT94K10AL-25AQC specifikacijos
Dalies numeris AT94K10AL-25AQC Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC FPSLIC 10K GATE 25MHZ 100TQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5993 pcs Duomenų lapas AT94K10AL-25AQC.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (14x14)
Greitis 25MHz Serija FPSLIC®
Programos SRAM baitai 20K-32K Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 100-TQFP Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C