AT91M63200-25AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT91M63200-25AU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 176TQFP
Duomenų lapai: 1.AT91M63200-25AU.pdf2.AT91M63200-25AU.pdf3.AT91M63200-25AU.pdf4.AT91M63200-25AU.pdf
  • Pranešimas
AT91M63200-25AU specifikacijos
Dalies numeris AT91M63200-25AU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 176-TQFP (24x24)
Greitis 25MHz Serija AT91
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai POR, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 176-LQFP
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 58 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 25MHz ROMless 176-TQFP (24x24) Duomenų keitikliai -