AT91M55800A-33CJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT91M55800A-33CJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT91M55800A-33CJ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 176LFBGA
Duomenų lapai: 1.AT91M55800A-33CJ.pdf2.AT91M55800A-33CJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AT91M55800A-33CJ specifikacijos
Dalies numeris AT91M55800A-33CJ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 10277 pcs Duomenų lapas 1.AT91M55800A-33CJ.pdf2.AT91M55800A-33CJ.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 176-BGA (13x13)
Greitis 33MHz Serija AT91
RAM dydis 8K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai POR, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 176-LFBGA
Kiti vardai AT91M55800A33CJ Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 58
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 33MHz ROMless 176-BGA (13x13) Duomenų keitikliai A/D 8x10b; D/A 2x10b