AT91M43300-25CI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT91M43300-25CI
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 144BGA
Duomenų lapai: 1.AT91M43300-25CI.pdf2.AT91M43300-25CI.pdf3.AT91M43300-25CI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT91M43300-25CI specifikacijos
Dalies numeris AT91M43300-25CI Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-BGA (13x13)
Greitis 25MHz Serija AT91
RAM dydis 3K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LFBGA
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 58 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 25MHz ROMless 144-BGA (13x13) Duomenų keitikliai -