AT91M42800A-33CJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT91M42800A-33CJ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT ROMLESS 144BGA
Duomenų lapai: 1.AT91M42800A-33CJ.pdf2.AT91M42800A-33CJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
160 pcs
  • Pranešimas
AT91M42800A-33CJ specifikacijos
Dalies numeris AT91M42800A-33CJ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 11876 pcs Duomenų lapas 1.AT91M42800A-33CJ.pdf2.AT91M42800A-33CJ.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-BGA (13x13)
Greitis 33MHz Serija AT91
RAM dydis 8K x 8 Programos atminties tipas ROMless
Programos atminties dydis - Periferiniai įrenginiai WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LFBGA
Kiti vardai AT91M42800A33CJ Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 54
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 33MHz ROMless 144-BGA (13x13) Duomenų keitikliai -