AT90PWM316EAR-16MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT90PWM316EAR-16MUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT90PWM316EAR-16MUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32QFN
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
AT90PWM316EAR-16MUR specifikacijos
Dalies numeris AT90PWM316EAR-16MUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5393 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-QFN (7x7)
Greitis 16MHz Serija AVR® 90PWM Lighting
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 32-VQFN Exposed Pad
Kiti vardai AT90PWM316EAR-16MUR-ND
AT90PWM316EAR-16MURTR
AT90PWM316EAR16MUR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 27
EEPROM dydis 512 x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-QFN (7x7)