AT90PWM316-16SUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT90PWM316-16SUR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT90PWM316-16SUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32SOIC
Duomenų lapai: 1.AT90PWM316-16SUR.pdf2.AT90PWM316-16SUR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
AT90PWM316-16SUR specifikacijos
Dalies numeris AT90PWM316-16SUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 7820 pcs Duomenų lapas 1.AT90PWM316-16SUR.pdf2.AT90PWM316-16SUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 32-SOIC
Greitis 16MHz Serija AVR® 90PWM Lighting
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 32-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai AT90PWM316-16SURDKR Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 27
EEPROM dydis 512 x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® 90PWM Lighting Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-SOIC