AT90CAN128-16MJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT90CAN128-16MJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT90CAN128-16MJ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64QFN
Duomenų lapai: 1.AT90CAN128-16MJ.pdf2.AT90CAN128-16MJ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT90CAN128-16MJ specifikacijos
Dalies numeris AT90CAN128-16MJ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5194 pcs Duomenų lapas 1.AT90CAN128-16MJ.pdf2.AT90CAN128-16MJ.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-QFN (9x9)
Greitis 16MHz Serija AVR® 90CAN
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 64-VFQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 53 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis 4K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® 90CAN Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-QFN (9x9) Duomenų keitikliai A/D 8x10b