AT90CAN128-16AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT90CAN128-16AUR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Duomenų lapai: 1.AT90CAN128-16AUR.pdf2.AT90CAN128-16AUR.pdf
  • Pranešimas
AT90CAN128-16AUR specifikacijos
Dalies numeris AT90CAN128-16AUR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 14474 pcs Duomenų lapas 1.AT90CAN128-16AUR.pdf2.AT90CAN128-16AUR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Greitis 16MHz Serija AVR® 90CAN
RAM dydis 4K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 64-TQFP
Kiti vardai AT90CAN128-16AUR-ND
AT90CAN128-16AURTR
AT90CAN12816AUR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 53
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 4K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® 90CAN Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-TQFP (14x14) Duomenų keitikliai A/D 8x10b