AT89LP51RD2-20JU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT89LP51RD2-20JU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44PLCC
Duomenų lapai: 1.AT89LP51RD2-20JU.pdf2.AT89LP51RD2-20JU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AT89LP51RD2-20JU specifikacijos
Dalies numeris AT89LP51RD2-20JU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 27565 pcs Duomenų lapas 1.AT89LP51RD2-20JU.pdf2.AT89LP51RD2-20JU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-PLCC (16.59x16.59)
Greitis 20MHz Serija 89LP
RAM dydis 2.25K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 44-LCC (J-Lead)
Kiti vardai AT89LP51RD220JU Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 40
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Duomenų keitikliai A/D 7x10b