AT89LP51RD2-20AAU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT89LP51RD2-20AAU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44LQFP
Duomenų lapai: 1.AT89LP51RD2-20AAU.pdf2.AT89LP51RD2-20AAU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AT89LP51RD2-20AAU specifikacijos
Dalies numeris AT89LP51RD2-20AAU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 32336 pcs Duomenų lapas 1.AT89LP51RD2-20AAU.pdf2.AT89LP51RD2-20AAU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-LQFP (10x10)
Greitis 20MHz Serija 89LP
RAM dydis 2.25K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 44-LQFP
Kiti vardai AT89LP51RD220AAU Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 40
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 44-LQFP (10x10) Duomenų keitikliai A/D 7x10b