AT89C2051-12PU
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT89C2051-12PU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20DIP
Duomenų lapai: AT89C2051-12PU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AT89C2051-12PU specifikacijos
Dalies numeris AT89C2051-12PU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 78930 pcs Duomenų lapas AT89C2051-12PU.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-PDIP
Greitis 12MHz Serija 89C
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 2KB (2K x 8) Periferiniai įrenginiai LED
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai AT89C205112PU Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 15
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 2KB (2K x 8) FLASH 20-PDIP Duomenų keitikliai -