AT89C1051U-24PC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT89C1051U-24PC
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20DIP
Duomenų lapai: AT89C1051U-24PC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT89C1051U-24PC specifikacijos
Dalies numeris AT89C1051U-24PC Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4889 pcs Duomenų lapas AT89C1051U-24PC.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-PDIP
Greitis 24MHz Serija 89C
RAM dydis 64 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1KB (1K x 8) Periferiniai įrenginiai LED
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
I / O skaičius 15 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 1KB (1K x 8) FLASH 20-PDIP Duomenų keitikliai -