AT49F001AN-55TI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F001AN-55TI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT49F001AN-55TI
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 1M PARALLEL 32TSOP
Duomenų lapai: AT49F001AN-55TI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT49F001AN-55TI specifikacijos
Dalies numeris AT49F001AN-55TI Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4582 pcs Duomenų lapas AT49F001AN-55TI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 50µs Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 32-TSOP
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TC)