AT49F001AN-55JI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49F001AN-55JI Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT49F001AN-55JI
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC FLASH 1M PARALLEL 32PLCC
Duomenų lapai: AT49F001AN-55JI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT49F001AN-55JI specifikacijos
Dalies numeris AT49F001AN-55JI Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4872 pcs Duomenų lapas AT49F001AN-55JI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 50µs Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija FLASH Tiekėjo prietaisų paketas 32-PLCC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 32-LCC (J-Lead) Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TC)