AT27C010-45JU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27C010-45JU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT27C010-45JU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EPROM 1M PARALLEL 32PLCC
Duomenų lapai: AT27C010-45JU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
AT27C010-45JU specifikacijos
Dalies numeris AT27C010-45JU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 48123 pcs Duomenų lapas AT27C010-45JU.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija EPROM - OTP Tiekėjo prietaisų paketas 32-PLCC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 32-LCC (J-Lead) Kiti vardai AT27C01045JU
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TC) Montavimo tipas Surface Mount