AT27C010-45JU-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27C010-45JU-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT27C010-45JU-T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EPROM 1M PARALLEL 32PLCC
Duomenų lapai: AT27C010-45JU-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
AT27C010-45JU-T specifikacijos
Dalies numeris AT27C010-45JU-T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 49995 pcs Duomenų lapas AT27C010-45JU-T.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija EPROM - OTP Tiekėjo prietaisų paketas 32-PLCC
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 32-LCC (J-Lead) Kiti vardai AT27C010-45JU-TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TC) Montavimo tipas Surface Mount