AT25HP512W2-10SI-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT25HP512W2-10SI-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 512K SPI 10MHZ 16SOIC
Duomenų lapai: AT25HP512W2-10SI-2.7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT25HP512W2-10SI-2.7 specifikacijos
Dalies numeris AT25HP512W2-10SI-2.7 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 512K SPI 10MHZ 16SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4217 pcs Duomenų lapas AT25HP512W2-10SI-2.7.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Kiti vardai AT25HP512W10SI2.7
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 512Kb (64K x 8) Atminties sąsaja SPI
Atminties formatas EEPROM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) SPI 10MHz 16-SOIC Laikrodžio dažnis 10MHz
Bazinės dalies numeris AT25HP512
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
AT25HP512-10PI-1.8
AT25HP512-10PI-1.8
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC EEPROM 512K SPI 10MHZ 8DIP
Sandelyje: 4337 pcs
parsisiųsti: AT25HP512-10PI-1.8.pdf
RFQ
AT25HP512W2-10SI-2.7-T
AT25HP512W2-10SI-2.7-T
apibūdinimas: IC EEPROM 512K SPI 10MHZ 16SOIC
Sandelyje: 5634 pcs
parsisiųsti: AT25HP512W2-10SI-2.7-T.pdf
RFQ
AT25HP512-10PI-2.7
AT25HP512-10PI-2.7
parsisiųsti: AT25HP512-10PI-2.7.pdf
AT25HV
AT25HV
Gamintojai: Knowles Voltronics
apibūdinimas: CAP TRIMMER 1-23PF 750V PNL MNT