AT25HP512-10PC-2.7
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AT25HP512-10PC-2.7
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC EEPROM 512K SPI 10MHZ 8DIP
Duomenų lapai: AT25HP512-10PC-2.7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
AT25HP512-10PC-2.7 specifikacijos
Dalies numeris AT25HP512-10PC-2.7 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC EEPROM 512K SPI 10MHZ 8DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5481 pcs Duomenų lapas AT25HP512-10PC-2.7.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 10ms Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm) Kiti vardai AT25HP512-10PC2.7
AT25HP51210PC2.7
Q1159977
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 512Kb (64K x 8) Atminties sąsaja SPI
Atminties formatas EEPROM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 512Kb (64K x 8) SPI 10MHz 8-PDIP Laikrodžio dažnis 10MHz