UF92A12-BWHR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UF92A12-BWHR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X38MM 115VAC WIRE
Duomenų lapai: 1.UF92A12-BWHR.pdf2.UF92A12-BWHR.pdf
  • Pranešimas
UF92A12-BWHR specifikacijos
Dalies numeris UF92A12-BWHR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 92X38MM 115VAC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6987 pcs Duomenų lapas 1.UF92A12-BWHR.pdf2.UF92A12-BWHR.pdf
Plotis 38.00mm Svoris 0.992 lb (449.96g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 115VAC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija UF92A
RPM 3300 RPM Galia (vatais) 12.00W
Darbinė temperatūra -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Triukšmas 38.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Aluminum
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.160A Guolių tipas Ball