UF92A12-BTHR-CC
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UF92A12-BTHR-CC
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 92X38MM 115VAC TERM
Duomenų lapai: 1.UF92A12-BTHR-CC.pdf2.UF92A12-BTHR-CC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UF92A12-BTHR-CC specifikacijos
Dalies numeris UF92A12-BTHR-CC Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 92X38MM 115VAC TERM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7103 pcs Duomenų lapas 1.UF92A12-BTHR-CC.pdf2.UF92A12-BTHR-CC.pdf
Plotis 38.00mm Svoris -
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 115VAC
Nutraukimas 2 Terminals Statinis slėgis 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 92mm L x 92mm H Serija UF92A
RPM 3300 RPM Galia (vatais) 12.00W
Kiti vardai 1570-1804 Darbinė temperatūra -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Triukšmas 38.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Lifetime @ Temp. -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Conformal Coating Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.160A Guolių tipas Ball