UF12A12-BTLR
MechatronicsMechatronics
UF12A12-BTLR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UF12A12-BTLR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM 115VAC
Duomenų lapai: 1.UF12A12-BTLR.pdf2.UF12A12-BTLR.pdf3.UF12A12-BTLR.pdf4.UF12A12-BTLR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UF12A12-BTLR specifikacijos
Dalies numeris UF12A12-BTLR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM 115VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 1.2 lbs (544.3g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 115VAC
Nutraukimas 2 Terminals Statinis slėgis 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija UF12A
RPM 2300 RPM Galia (vatais) 12.00W
Kiti vardai 1570-1015 Darbinė temperatūra -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Triukšmas 38.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas Aluminum Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.150A Guolių tipas Ball
Patvirtinimai CE, cUL, TUV, UL Oro srautas 81.0 CFM (2.27m³/min)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UF12A12-BTSLNSR
UF12A12-BTSLNSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN 120X38MM 115V IP55 SALT FOG
Sandelyje: 2852 pcs
parsisiųsti: UF12A12-BTSLNSR.pdf
RFQ
UF12A12-BTSNR
UF12A12-BTSNR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN 120X38MM 115V IP55 TERM
Sandelyje: 4817 pcs
parsisiųsti: UF12A12-BTSNR.pdf
RFQ
UF12A12-BTLR-T1
UF12A12-BTLR-T1
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38MM 115VAC TERM