UF12A12-BTHR
MechatronicsMechatronics
UF12A12-BTHR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UF12A12-BTHR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN AXIAL 120X38MM 115VAC
Duomenų lapai: 1.UF12A12-BTHR.pdf2.UF12A12-BTHR.pdf3.UF12A12-BTHR.pdf4.UF12A12-BTHR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UF12A12-BTHR specifikacijos
Dalies numeris UF12A12-BTHR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN AXIAL 120X38MM 115VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 38.00mm Svoris 1.2 lbs (544.3g)
Įtampos diapazonas 100-240VAC Įtampa - Įvertinta 115VAC
Nutraukimas 2 Terminals Statinis slėgis 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 120mm L x 120mm H Serija UF12A
RPM 3100 RPM Galia (vatais) 12.00W
Kiti vardai 1570-1000 Darbinė temperatūra -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Triukšmas 46.0 dB(A) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - rėmas Aluminum Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial
Dabartinis įvertinimas 0.160A Guolių tipas Ball