MXB9733M12B6-BSR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXB9733M12B6-BSR
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN BLOWER 97X33MM 12VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MXB9733M12B6-BSR.pdf2.MXB9733M12B6-BSR.pdf3.MXB9733M12B6-BSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MXB9733M12B6-BSR specifikacijos
Dalies numeris MXB9733M12B6-BSR Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN BLOWER 97X33MM 12VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 33.00mm Svoris 0.397 lb (180.08g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 12VDC
Nutraukimas 3 Wire Leads Statinis slėgis 0.700 in H2O (174.4 Pa)
Dydis / Matmenys Rectangular/Rounded - 97mm L x 94.4mm H Serija MXB9733
RPM 2800 RPM Kiti vardai 1570-1799
Darbinė temperatūra - Triukšmas 51.0 dB(A)
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos PWM Control
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 0.500A