MXB9733H24B-BSR-PC
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXB9733H24B-BSR-PC
Gamintojas / Gamintojas: Mechatronics
Prekės aprašymas FAN BLOWER 97X33MM 24VDC WIRE
Duomenų lapai: 1.MXB9733H24B-BSR-PC.pdf2.MXB9733H24B-BSR-PC.pdf3.MXB9733H24B-BSR-PC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXB9733H24B-BSR-PC specifikacijos
Dalies numeris MXB9733H24B-BSR-PC Gamintojas Mechatronics
apibūdinimas FAN BLOWER 97X33MM 24VDC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Plotis 33.00mm Svoris 0.397 lb (180.08g)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 24VDC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 1.063 in H2O (264.8 Pa)
Dydis / Matmenys Rectangular/Rounded - 97mm L x 94.4mm H Serija MXB9733
RPM 3300 RPM Kiti vardai 1570-1798
Darbinė temperatūra - Triukšmas 55.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga - rėmas Polybutylene Terephthalate (PBT)
Medžiaga - ašmenys Polybutylene Terephthalate (PBT) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Blower Dabartinis įvertinimas 0.550A